Naše služby

1) Dodávky a rekonstrukce Průmyslových podlah

1.1 Betonové

  • drátkobetonové - vyztužené drátky ( KRAMPE HAREX, Dramix)

  • železobetonové - armované KARI sítí a betonářskou ocelí

Povrchová úprava je řešena minerálními vsypy (Fortedur, SIKA-Panbex, MFC), syntetickými epoxidovými nebo polyuretanovými stěrkami a nátěry.

Samostatnou kapitolou betonových podlahových desek jsou venkovní plochy – komunikace, tenisové kurty, zemědělské objekty – silážní žlaby, hnojiště

betonove

1.2. Syntetické nátěry a stěrky

  • epoxidové

  • polyuretanové

Realizují se všude tam, kde jsou požadavky na vysokou mechanickou ,chemickou odolnost, tam kde je požadována snadná údržba, dlouhá životnost. Možnost tónování i do nestandartních odstínů. (BASF , Sto AG)

sterky

1.3. Polymercementové samonivelační stěrky

  • Průmyslové potěry

Určeny pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah jako konečná povrchová úprava (nových i starých) především betonových ploch s vysokým mechanickým namáháním (např. výrobní haly, garáže, sklady, supermarkety). (MFC Morfico , KEMA)

  • Vyrovnávací potěry

samonivelacka

1.4. Potěry pro administrativní a bytovou výstavbu

  • anhydritové

  • cementové

Podlahové potěry na bázi cementu nebo anhydritu se na připravený podklad nanáší v tekutém stavu. Tento způsob umožňuje rychlé kladení a vysoký denní výkon.

byty

 

2) Technické a technologické poradenství v oblasti průmyslových podlah, ale i v oblasti pozemního stavitelství 

2.1 Návrhy podlah

Dle Vašich požadavků Vám navrhneme nejekonomičtější variantu průmyslové podlahy, včetně statického a technologického posouzení.

2.2 Technický dozor investora

Máte komplikace na stavbě? Hledáte dozor pro vaši stavební  investici?  Zajistíme vám dozor autorizovanými inženýry pro pozemní stavby s mnohaletými zkušenostmi z praxe

2.3 Odborné posudky

Vady, poruchy, reklamace -  Nezdá se vám kvalita vámi placených stavebních prací?  Zajistíme Vám nezávislý odborný posudek zpracovaný atorizovaným inženýrem pro  pozemní stavby.

2.4 Oceňování nemovitostí, znalecké posudky, tržní odhady nemovitostí